רוצה לרדת במשקל
למידע נוסף בתחום זה או בתחומים אחרים, הנך מוזמן ליצור עמנו קשר.
רשימת התפוצה
 עם מסירת הפרטים הנ"ל הינך מביע/ה את הסכמתך לקבל באמצעות הדואר ו/או הדואר האלקטרוני הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או שיווקיים של מרזים בגדול ושל חברות נוספות (צד שלישי) מטעמה.
אודות
אודות מרזים בגדול

מרזים בגדול הינה חברה המתמחה בתחומי ההרזיה, תזונה נכונה ומגוון מוצרים טבעיים המשלבים את יתרונות הבריאות מן הטבע עם מהימנות המחקר המדעי.                                                    
למרזים בגדול ניסיון רב ומוניטין של איכות, אמינות ומקצוענות אשר מעניקה יתרון בולט ללקוחותיה וסל פתרונות יסודי ומקיף לכל הנדרש לבקרת המשקל.
מרזים בגדול פיתחה שיטת הרזיה מושלמת על ידי מומחים בינלאומיים מתחומי תוספי הרזיה, פסיכולוגיה, תזונאים ובריאות האדם.                                                                                                
כאן תוכלו למצוא את הפתרון היעיל ביותר לבקרת המשקל.                                                                  
מוצרי מרזים בגדול הינם מהחזקים בעולם אשר מספקים מענה לכל אדם הסובל מעודף משקל. כמו כן, מרזים בגדול תופרת תכנית בהתאם למידותיו המיוחדות של כל אחד מלקוחותיה, זאת בהתחשב במכלול הנסיבות של כל אדם לגופו, לרבות מצבו הבריאותי.
אנו במרזים בגדול מקפידים לשמור על חדשנות ומציעים ללקוחותינו מוצרים טבעיים המיוצרים על ידי מיטב החברות והיצרנים בעולם, מוצרי החברה פועלים תחת רשיון  משרד הבריאות, תקן GMP ,מכון התקנים הישראלי ובהכשר למהדרין- בד"ץ.
עם השיטה המהפכנית של חברת מרזים בגדול תוכלו לשים קץ למעגל ההשמנה ולשמור על אורך חיים בריא ונכון.


החזון שלנו

חברת מרזים בגדול רואה בהצלחתם של לקוחותיה את הנכס החשוב ביותר שלה, לכן החברה תחתור למימוש אורח חיים בריא באמצעות פתרונות המבוססים על חדשנות, מקצועיות, אמון, שירות ואיכות.
אנו מאמינים כי יחדיו נברא מציאות בריאה יותר, ונפעל על מנת לאכול נכון, להנות  ולרזות בגדול.